default-logo

Szanowni Państwo!

Drogie Koleżanki i Koledzy!

W 2019 roku nasz Uniwersytet świętuje 100 lat istnienia. Jubileusz ten jest świetną okazją do przypomnienia sobie czasu naszych studiów muzykologicznych i spotkania – często po wielu latach – z gronem Koleżanek i Kolegów.

Z tej okazji chcemy serdecznie zaprosić na wspólne spotkanie wszystkich absolwentów studiów muzykologicznych prowadzonych na naszym Uniwersytecie. Spotkanie planujemy na dzień 11 maja 2019 w kampusie na Morasku, ul. Umultowska 89D (dojazd z centrum sugerujemy tramwajem z Ronda Kaponiera liniami 12 i 14 (dolny przystanek) oraz 15 (górny przystanek), bądź linią 16 z przystanku przy Coll. Maius, ul. Fredry – wszystkie linie w kierunku Os.Sobieskiego, przystanek końcowy).

Ze względu na  zaplanowany na ten dzień przez biuro obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego koncert A. Bocellego na stadionie INEA (godz. 19:40) na nasze spotkanie zapraszamy na godz.12:00. W planie zjazdu po oficjalnym rozpoczęciu, przewidujemy ogólne spotkanie wspomnieniowe uczestników, ilustrowane specjalnie przygotowaną przez mgr Lilianę Bether prezentacją, zwiedzanie naszej siedziby, muzyczną niespodziankę, a na koniec wspólne biesiadowanie i oczywiście rozmowy, rozmowy, rozmowy… (w podgrupach, i grupach „rotacyjnych”).

Bardzo prosimy o dostarczanie do 20.04. zdjęć (stare zdjęcia, skany, w formie elektronicznej w formacie jpg lub tif) z Państwa prywatnych zbiorów do pani mgr Liliany Bether (lilbet@amu.edu.pl). Zdjęcia powinny być opisane (o ile się uda, informacje powinny zawierać: datę zdjęcia, okoliczności powstania, nazwiska sfotografowanych osób). Życzliwa współpraca Państwa w tym zakresie pozwoli Pani Lilianie na wykonanie bardziej rozbudowanej prezentacji, a dla nas wszystkich będzie to okazja do wielu miłych wspomnień.

Wszystkich uczestników zjazdu prosimy o dokonanie wpłaty 50 PLN na konto w nieprzekraczalnym terminie do 27.04.2019 (termin przedłużony). Numer konta przekażemy bezpośrednio zainteresowanym osobom po zarejestrowaniu się za pomocą formularza zgłoszeniowego (formularz będzie dostępny od 02.04.2019 na naszej stronie w zakładce ZJAZD ABSOLWENTÓW – wypełnione formularze prosimy przesłać na adres: jhj@amu.edu.pl lub nizina@amu.edu.pl).

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy Zjazdu Muzykologów 2019

formularz-zgłoszenia-na-zjazd (15)