E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 - A2

Na platformie Moodle dostępne są materiały do nauki własnej z języka angielskiego na poziomie A1-A2. Powyższe materiały przeznaczone są przede wszystkim dla studentów I roku studiów, ale mogą korzystać z nich również studenci wyższych lat studiów oraz pracownicy.
 „E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 - A2” to zestaw 28 partii materiału (Units), którego celem jest pomoc studentom UAM w przypomnieniu i utrwaleniu gramatyki i słownictwa angielskiego. Materiał ten ma ułatwić studentom I roku studiów udział w późniejszych zajęciach na poziomie A2 – już pod opieką lektora ze Szkoły Językowej UAM.
 Organizacja materiału:
Na platformie Moodle pod adresem: www.elearning.amu.edu.pl dostępny jest zestaw 28 partii materiału.
Na każdą partię materiału składa się
·    tekst do czytania;
·    film video;
·    transkrypt filmu;
·    ćwiczenia słownikowe;
·    ćwiczenia gramatyczne.
Ponadto kurs został zaopatrzony w interaktywny słowniczek terminów pojawiających się w zamieszczonych tu materiałach.
Tematyka każdego tekstu oraz filmu jest bezpośrednio związana z Poznaniem. W ten sposób chcemy niejako oprowadzić naszych studentów – w większości studentów I roku – po Poznaniu.
 Logowanie do kursu:
1.    Należy wejść na stronę: www.elearning.amu.edu.pl, wybrać: Szkoła Językowa UAM,
a następnie kurs: E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 - A2.
2.    Logowanie do kursu na platformie Moodle odbywa się z wykorzystaniem loginu i hasła do poczty uniwersyteckiej (login: adres do poczty, hasło: hasło do poczty (USOS)).

Wróć do listy
Aktualizacja: 15.10.2017